Etsi tuotteista

Yrttiapteekki.com - luontaistuotteet verkosta
Kanta-asiakkuus
Kirjaudu
OSTOSKORISSA 10 tuotetta
> Näytä...
TUOTTEET
Laihdutus
Kehonpuhdistus/Detox
Hengitys
Ihonhoito
Kivunlievitys
Hieronta
Verenpaine
Kolesteroli
Kuulo
Hampaat
Vatsan toiminta
Yleisterveys
Vireys, vastustuskyky
Miehille
Teet
Teemukit
Vaihdevuodet
Nukkuminen
Eteeriset öljyt ja haihduttimet
ARTIKKELIT
Suolan terveysvaikutukset Punainen Tee ja kolesteroli
Vihreä Tee ja laihdutus
Vihreä Tee ja osteoporoosi
Vihreä Tee ja stressi
Glukosamiini ja nivelkipu
Glukosamiini ja nivelet
Glukosamiini ja nivelrikko
Nivelten kuluminen
Nivelten naksuminen

Ostoskorisi:

Tuote a-hintaMääräRiviyht 
Kuulokoje KuuloPlus+25.00125.00
Verenpainemittari Kingyield29.00129.00
Elektroninen Silmienhierontalaite14.00114.00
Suolapiippu Keraaminen49.00149.00
Suolapiippu Lite24.00124.00
Pu Erh - Punainen Tee6.4016.40
RoSalina -suolasumutin119.001119.00
2 x Vihreä kahvi- ja chilikapselit 60 x 490 mg35.00135.00
3 x Pu Erh - Punainen Tee 20 pss15.00115.00
Laventelin tuoksuinen vehnätyyny9.0019.00
Summa ilman toimituskuluja: 325.40

Harkitse samaan tilaukseen myös seuraavia tuotteita:

Klikkaa lisätietoa tästä!
Allergian hoitoon

SinuCare® Nenänhuuhtelukannu

Uudenlainen nenähuuhtelukannu on helppokäyttöinen ja vie vähän tilaa lääkekaapissa! Nappia painamalla vesi virtaa, pää pidetään melkein pys...

9.50 €
(norm. 11.5 €)