Etsi tuotteista

Yrttiapteekki.com - luontaistuotteet verkosta
Kanta-asiakkuus
Kirjaudu
OSTOSKORISSA 16 tuotetta
> Näytä...
TUOTTEET
Laihdutus
Kehonpuhdistus/Detox
Hengitys
Ihonhoito ja kauneus
Kivunlievitys
Hieronta
Verenpaine
Kolesteroli
Kuulo
Hampaat
Vatsan toiminta
Yleisterveys
Vireys, vastustuskyky
Miehille
Teet
Teemukit
Vaihdevuodet
Nukkuminen
Eteeriset öljyt ja haihduttimet
BOBO Bird Rannekellot
ARTIKKELIT
Suolan terveysvaikutukset Punainen Tee ja kolesteroli
Vihreä Tee ja laihdutus
Vihreä Tee ja osteoporoosi
Vihreä Tee ja stressi
Glukosamiini ja nivelkipu
Glukosamiini ja nivelet
Glukosamiini ja nivelrikko
Nivelten kuluminen
Nivelten naksuminen

Ostoskorisi:

Tuote a-hintaMääräRiviyht 
Rheunol -kipubalsami 70 g 9.0019.00
Green Master -teejuomajauhe 20 pss + 20 kaps.20.00120.00
Kuulokoje KuuloPlus+25.00125.00
SinuCare® Nenänhuuhtelukannu9.5019.50
Suolafantti lapsille49.00149.00
Suolapiippu Lite24.00124.00
Elektroninen Silmienhierontalaite14.00114.00
Suolapiippu Keraaminen49.00149.00
Laventelin tuoksuinen vehnätyyny9.0019.00
Verenpainemittari Kingyield29.00129.00
Frantsilan Kehäkukkavoide 60 g9.0019.00
3 x Pu Erh - Punainen Tee 20 pss15.00115.00
2 x Vihreä kahvi- ja chilikapselit 60 x 490 mg35.00135.00
RoSalina -suolasumutin119.001119.00
Elektroninen shiatsuhieroja infrapunatoiminnolla85.00185.00
3 x Detox -kehonpuhdistuslaastari 10 kpl24.00124.00
Summa ilman toimituskuluja: 524.50

Harkitse samaan tilaukseen myös seuraavia tuotteita:

Klikkaa lisätietoa tästä!

Suodatinpatruuna RoSalina-sumuttimeen

RoSalina-suolasumuttimen suodatinpatruuna kestää aktiivisessa käytössä n. 4-6 kk. ...

22.00 €
Klikkaa lisätietoa tästä!
Allergian hoitoon

SinuCare® Nenänhuuhtelukannu

Uudenlainen nenähuuhtelukannu on helppokäyttöinen ja vie vähän tilaa lääkekaapissa! Nappia painamalla vesi virtaa, pää pidetään melkein pys...

9.50 €
(norm. 11.5 €)